Prodej rodinného domu, 120m2, Rapšach

3490000 Kč

PRODÁNO!!! Nabízíme Vám novostavbu v nádherné lokalitě jižních Čech nedaleko Suchdola nad Lužnicí. Dvoupodlažní dům v propozici 4kk leží na vlastním pozemku o velikosti 1298 m2 v nové zástavbě obce. Novostavba je připojena k obecnímu vodovodu a kanalizaci. Dům lze vytápět krbovými kamny nebo přímotopy. Dům je vybavený kuchyňskou linkou a sporákem. Koupelna má sprchový kout a je přípravena na vanu, dlažba je keramická, ostatní podlaha plouvoucí. Součástí domu je i garáž o velikosti 27m2.
Veškerá společenská vybavenost je v nedalekém Suchdole nad Lužnicí.Okolí Rapšachu nabízí nádhernou krajinu včetně pískoven, které jsou hojně využívány ke koupání. Obec je nedaleko hranic s Rakouskem, kde spousta lidí z pohraničí našla dobré pracovní uplatnění.

Adresa

Rapšach

Informace o nemovitosti

Prodej
Rodinný
3 pokoje
Energetická třída: G
Petr Junek

Petr Junek

Makléř

Kontaktovat makléře

petr.junek@jihreality.cz
720 960 979

Vážení klienti, prodeji domů, pozemků a bytů se věnuji 5 let. Mám vždy střízlivý odhad co se týče prodeje jakékoliv nemovitosti v jihočeském kraji, kreativní přístup a příjemné vystupování. Pokud vyžadujete rychlou a profesionální akci, měli byste se na mne obrátit. Děkuji Petr Junek