Reference

Petr Meiner

Velmi profesionální, poté co jsme spolu mluvili, že sháníme pozemky, tak jsme do měsíce jsme kupovali, což jsme vůbec nečekali. Až moc rychlé 🙂

Marie Jandovská

Děkujeme panu Plchovi za nápad rozdělit rodinný dům na tři byty a poté prodat zvlášť po bytech. Díky tomu jsme nemovitost prodali za jednou tolik vyšší cenu.

Zuzana Pokorná

Prodej bytu proběhl bez problémů a pan Plch nám sehnal ještě náš vytoužený domek, kde je naše rodinka velice spokojená.

Martin Vach

Děkujeme na prodej chalupy panu Plchovi. Prodávali jsme dva roky přes jinou realitní kancelář a nic, pan Plch to zvládl za dva měsíce.

Pavel Barbulák

Nemám co vytknout, jen mohu doporučit. Rychlý prodej bez jakýchkoli komplikací.

Ivo Rychtovský

Exekutoři nám chtěla sebrat dům a vydražit ho za velmi malou cenu. Poté jsme dostali doporučení na pana Plcha, který nám pomohl všechny exekuce a dluhy vyplatit a prodali jsme dům ještě se ziskem a mohli jsme si dovolit koupit ještě byt. Velmi děkujeme, že jsme neskončili na ulici.

Martin Pánek

Prodej naší chalupy byl na profesionální úrovni, jak od prezentace, tak po získání klienta. Velmi jsme byli spokojeni a dále doporučujeme.

Ing. Martina Korecká

Prodej našeho bytu byl velmi rychlý, pan Plch nám ho prodal za dva týdny a poté do měsíce jsme měli peníze na účtě.

Alena Svobodová

Na trhu s realitami je mnoho makléřů, ale z mé zkušenosti vím, že málo z nich je schopných. Nebylo to poprvé, co jsem se stěhovala za prací do jiného města, a musela shánět pronájem bytu a tudíž i pomoc od realitního makléře. Většinou jsem měla pocit, že mi nevěnují tolik času, jako zájemcům, kteří chtějí nemovitost koupit. O to bylo pro mě větší překvapení, když se pan Plch postaral o můj požadavek, jako by to pro něj byla nejdůležitější zakázka. Pana Plcha můžu směle doporučit, už kvůli jeho profesionálnímu vystupování, ochotě a vstřícnosti.

Karolína Petrášková

Jelikož nám stávající byt byl malý, tak jsme se s manželem rozhodli, že se bez otálení musíme porozhlédnout po větším bydlení. Nevěděli jsme, kde začít. Mnoho nabídek a ještě více věci, které si pohlídat, aby koupě nebyla katastrofa. Naštěstí má kamarádka mi doporučila pana Plcha. Dodnes jí nemůžu za to dostatečně poděkovat. Vybral nám ideální místo k bydlení a postaral se o vše co bylo potřeba. Vše proběhlo hladce, rychle a dnes bydlíme v krásném novém bytě.