O nás

Jiří Plch

Jiří Plch

Makléř

Vážení Klienti,
práci realitního makléře vykonávám od roku 2004 a za tuto dobu jsem se potkal s velkým počtem lidí, kterým jsem pomohl. Velice rád jsem v kontaktu s klienty a rád poznávám nové lidi. Každý prodej či pronájem nemovitosti beru jako vlastní, což se vždy projeví na mé vykonané práci. Za tyto dlouhé léta v oboru jsem řešil prakticky vše, jak oddlužení, exekuce, dražby, insolvenční řízení, dostavbu a opravu nemovitostí, rozdělení činžovních domů na bytové jednoty, developerské projekty, atp., čímž klienti získali z prodeje nemovitostí daleko vyšší částky. Velmi rád pomohu i Vám s prodejem či pronájmem Vaší nemovitosti.
Děkuji Jiří Plch

Roman Černý

Roman Černý

Makléř

Vážení klienti, narodil jsem se Písku a obchodu se věnuji plných 8 let. Zaměřuji zejména na prodeje bytů, rodinný domů, pozemků a hlavně komerčních objektů. Pokud požadujete vysoké nasazení, čestnost a profesionalitu, měli byste jste se na mne s důvěrou obrátit. Rád se o vás postarám.
Děkuji Roman Černý
Petr Junek

Petr Junek

Makléř

Vážení klienti, prodeji domů, pozemků a bytů se věnuji 5 let. Mám vždy střízlivý odhad co se týče prodeje jakékoliv nemovitosti v jihočeském kraji, kreativní přístup a příjemné vystupování. Pokud vyžadujete rychlou a profesionální akci, měli byste se na mne obrátit.
Děkuji Petr Junek

Adresa

JIŽNÍ REALITY S.R.O Realitní kancelář
Lannova tř. 137/32
37001 České Budějovice

Nemovitosti

Napište nám e-mail