PRODÁNO – Prodej rodinného domu, 130m2, Benešov nad Černou

3615000 Kč

PRODÁNO – Nabízíme Vám k prodeji krásný rodinný dům o velikosti 4+1, který se nachází v atraktivní lokalitě a v naprosto krásném a tichém prostředí s krásným výhledem na hory v obci Benešov nad Černou. Dům se nachází na vlastním pozemku o velikosti 2.649 m2. Zastavěná plocha domu je 108 m2, obytná plocha je cca 130 m2. V přízemí domu se nachází obývací pokoj, pokoj, kuchyně, předsíň, chodba, koupelna, samostatné WC a kotelna. V prvním patře se nachází dva pokoje. Vedle domu stojí samostatný domek – garáž, dílna s technickým zázemím o velikosti 45 m2 a sklad tuhých paliv o velikosti cca 20 m2. Dům je i částečně podsklepený.
Na domě proběhla rekonstrukce střechy, nové topení, el. energie v přízemí a rozvody vody. Elektrika 220/380, napojení na obecní vodovod, kanalizace svedená do septiku. Vytápění ústřední kotel na tuhá paliva. V obci je veškerá občanská vybavenost. Velmi krásné místo jak pro rekreaci, tak k trvalému bydlení. Nemovitost je možné financovat hypotečním úvěrem. Více informaci v RK.

Adresa

Benešov nad Černou

Informace o nemovitosti

Prodej
Rodinný
4 pokoje
Energetická třída: G
Jiří Plch

Jiří Plch

Makléř

Kontaktovat makléře

jiri.plch@jihreality.cz
731 951 733

Vážení Klienti, práci realitního makléře vykonávám od roku 2004 a za tuto dobu jsem se potkal s velkým počtem lidí, kterým jsem pomohl. Velice rád jsem v kontaktu s klienty a rád poznávám nové lidi. Každý prodej či pronájem nemovitosti beru jako vlastní, což se vždy projeví na mé vykonané práci. Za tyto dlouhé léta v oboru jsem řešil prakticky vše, jak oddlužení, exekuce, dražby, insolvenční řízení, dostavbu a opravu nemovitostí, rozdělení činžovních domů na bytové jednoty, developerské projekty, atp., čímž klienti získali z prodeje nemovitostí daleko vyšší částky. Velmi rád pomohu i Vám s prodejem či pronájmem Vaší nemovitosti. Děkuji Jiří Plch