Prodej hotelu, penzionu, 526m2 Stálkovská, Slavonice

11495000 Kč

PRODÁNO!!! Nabízíme Vám krásný rodinný dům s velkou zahradou v nádherné přírodě české Kanady, na kraji města Slavonice. Dům lze použít k vlastnímu bydlení nebo jako pension. Je pro oba tyto účely plně vybaven. V přízemí se nachází byt o výměře cca 200 m2 se třemi místnostmi, velikým obývacím pokojem spojeným s kuchyní, koupelnou s rohovou vanou a sprchovým koutem. K bytu dále náleží technické místnosti jako sušárna, prádelna a skladovací místnost. Vedle bytu je pak útulná společenská místnost pro dvacet lidí, kde se mohou podávat snídaně pro hosty pensionu. Tato místnost má bar i vlastní WC.
V podkroví o výměře cca 240 m2 se nachází 7 pokojů s dvěma až šesti lůžky a společnou kuchyní. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu a WC a jsou vybaveny WI-FI a TV s celkovou kapacitou 27 lůžek. Dům a všechny pokoje jsou udržované.
Na pozemku se nachází klenbový vinný sklep o délce 10 m, stání pro koně, několik parkovacích míst a jezírko s posezením. K nemovitosti je možno přikoupit další plochy využívané jako sady, louky, lesy a ornou půdu.
Veškerá občanská vybavenost je ve městě Slavonice, které v roce 2017 získalo titul Historické město roku.

Adresa

Slavonice

Informace o nemovitosti

Prodej
Rodinný
5 a více pokojů
Energetická třída: G
Petr Junek

Petr Junek

Makléř

Kontaktovat makléře

petr.junek@jihreality.cz
720 960 979

Vážení klienti, prodeji domů, pozemků a bytů se věnuji 5 let. Mám vždy střízlivý odhad co se týče prodeje jakékoliv nemovitosti v jihočeském kraji, kreativní přístup a příjemné vystupování. Pokud vyžadujete rychlou a profesionální akci, měli byste se na mne obrátit. Děkuji Petr Junek